اهمیت داشتن سایت

در دنیای کنونی کسب‌وکار،افراد در هر زمینه ای که مشغول کار باشند به دنبال این موضوع هستند که کسب و کار خود را از شکل سنتی آن خارج کنند و برای پیشرفت کسب و کار خود به دنبال راهکارهای جدید و امروزی می باشند. این موضوع اهمیت داشتن سایت کسب و کار را دوچندان می کند.

روزانه ميليونها نفر از اينترنت استفاده مي کنند و به تعداد اين افراد روز به روز افزوده مي شود. داشتن وبسایت قوی یکی از راه هایی است که بسیاری از کسب و کارها می توانند انجام دهند تا در دنیای کسب درآمد از اینترنت حضور پررنگ تری داشته باشند. به این وسیله بتوانند هم کسب و کار خود را جهانی کنند و هم بر تعداد مشتریان خود بیافزایند.

از مهمترین مزایای وب سایت که اهمیت استفاده از آن را بیشتر نمایان می سازد که عبارتند از:

فراگیر بودن صفحات وب:

هزاران نفر در سراسر جهان می توانند از وب سایت شما بازدید نمایند. به این وسیله می توانید هم کسب و کار خود را جهانی کنید و هم بر تعداد مخاطبین و مشتریان خود بیافزایید.

هزینه های پایین نسبت به سایر ابزارهای ارتباطی:

هزینه ای که برای طراحی یک وب سایت متوسط صرف می گردد به مراتب پایین تر از هزینه های استفاده و از سایر وسایل ارتباطی مانند رادیو، تلویزیون، روزنامه، مجلات و … می باشد. شما می توانید به جای اینکه هزینه های بالایی را برای تبلیغات بپردازید ، وب سایت خود را به گونه ای طراحی کنید که خود گوگل به صورت شبانه روز برای مشتریان وب سایت شما تبلیغات انجام دهد.این موضوع اهمیت داشتن سایت را دوبرابر میکند.

دسترسی ۲۴ ساعته:

از دیگر مزایای داشتن سایت دسترسی ۲۴ ساعته می باشد.شاید برای همه امکان پذیر نباشد که در مرکز شهر مغازه بگیرند و فعالیت کنند اما در مورد وبسایت این امتیاز وجود دارد که هر کسی با تلاش و پیگیری در بهترین جای اینترنت قرار بگیرند.

پشتیبانی ۲۴ساعته در طی ۷روز هفته برای تمامی مشاغل امکان پذیر نیست مگر اینکه این پشتیبانی به واحدی هوشمندو سریع مثل وبسایت واگذار شود.

ارتباط با مشتری:

یکی دیگر از  عاوینی که اهمیت داشتن سایت را دوچندان میکند ارتباط با مشتریان است.به وسیله سایت و درج مطالب مرتبط در آن می توان پاسخ سوال تعداد زیادی از مشتریان را در یکجا و یک مرتبه پاسخ داد.

فضای وبسایت به گونه ای است که بهتر از هر راه دیگری (مثلا آموزش تلفنی) با مشتریان در ارتباط بود و به آنها آموزش های لازم در جهت استفاده از محصولات را داد.

در فضای اینترنت مشتریان خیلی راحت تر می توانند نظرات و پیشنهادات خود را درباره خدماتی که شما ارائه داده اید عنوان کنند . شما هم این امکان را خواهید داشت تا بیشتر با سلیقه مشتریان خود آشنا شوید.

افزایش اعتبار نام تجاری :

یکی دیگر از فواید داشتن سایت افزایش اعتبار نام تجاری و برند محصول است.طراحی سایت به مصرف کنندگان این امکان را می دهد تا ببینند برند شما چیست؟ و چه فعالیتی انجام میدهد؟ علاوه بر نمایش محصولات و خدمات خود ، می توانید در مورد شرکت و اهداف آن برای کاربران خود بگویید.

شما می توانید با داشتن وب سایت خوب و جامع ، خدمات و محصولات خود را در دنیای اینترنت به مشتریان بیشتری معرفی کنید و با این کار شهرت و اعتبار وب سایت خود و کسب و کارتان را افزایش دهید.

دسترسی آسان:

زندگی این روزها بسیار پرمشغله است و افراد به دنبال راه­های آسان و راحت در حوزه‌­های مختلف زندگی خود هستند. به جای رفتن به بازار، خرید آنلاین، راحت ترین روش خرید اقلام است. امروزه با توجه به قوانین و مقررات امنیتی که وجود دارد، اعتماد مردم در خرید آنلاین و تجارت الکترونیکی افزایش یافته است. این امر می­تواند موجب افزایش درآمد کسب­‌وکار شما شود.

طراحی وب سایت راهکاری سریع و کم‌هزینه برای شروع کسب‌وکار

فواید داشتن سایت
رونق در کسبتکمیل کردن اطلاعات مشتریانهماهنگی با کسب و کارهابه روز بودن با شرایط
رقابت با رقبافراگیری اینترنتفروشگاهی بدون محدودیت زمانی ارائه نمونه کار

بروز بودن اطلاعات:

اگر می­خواهید مشتریان خود را از پیشنهادات یا فروش­ های ویژه خود مطلع کنید، باید از ابزارهای محیطی مثل تابلوها، بیلبوردها و یا … استفاده کنید. اما در مورد وب سایت­ها شما می­توانید آن را در زمان واقعی به روز کرده و پیشنهادات خود را را در هر زمان که بخواهید به مشتریانتان نشان دهید.

رفتن به فراتر از مرز

مگر در شهر شما چند نفر هستند که با کسب و کار شما آشنایی دارند؟ در ایران و جهان چطور؟ میلیاردها انسان در سراسر جهان بخشی از زمان خود را در اینترنت میگذرانند. تصور کنید شما کسب و کارتان را برای این جامعه آماری راه اندازی کرده اید بنابراین مشتریانی از سراسر ایران یا حتی فراتر از مرزها خواهید داشت.

 صرفه جویی در هزینه‌های راه اندازی

همیشه برای راه‌اندازی یک فروشگاه هزینه‌های بسیار زیادی از جمله هزینه‌ی اجاره یا خرید مکان فروشگاه، هزینه‌ی تجهیزات، حقوق کارکنان و… گریبان‌گیر افراد است. در تجارت الکترونیک شما فقط به یک طراحی سایت ارزان و حرفه ای نیاز دارید تا دیگر متحمل هیچ‌ کدام از هزینه‌های ذکر شده نشوید.

نکته مهم:

در کنار موارد ذکر شده و صدها دلیل دیگر که می‌تواند اهمیت داشتن ‌سایت را الزامی کند. باید توجه داشت که منظور از وب‌سایت، سایتی منطبق با استانداردهای موجود بوده که شامل یک طراحی استاندارد، گرافیک مناسب، همچنین محتوای مناسب باشد و بتواند دیده و شناخته شود. تصاویر استفاده شده در یک وب‌سایت باید دارای کیفیت مناسب باشد و مشتری را به خود جذب کند.

در کنار همه این موارد باید سرعت لود سایت نیز مناسب باشد تا مشتری برای مشاهده صفحات مختلف نیاز به صرف زمان زیادی نداشته باشد. همچنین تهیه یک‌ هاست مناسب از یک شرکت معتبر نیز می‌تواند در کیفیت سرعت بارگذاری موثر باشد.

تیم طراحان برتر سپاهان با مشاوره هوشمندانه طراحی وب‌سایت مورد نظر،خرید هاست مناسب را به صاحبان وب‌سایت معرفی می‌کنند. همچنین پشتیبانی ۲۴ ساعته تیم طراحان برتر سپاهان هرگونه نگرانی بابت امنیت سرور و هاست را برطرف میسازد.

برای سفارش طراحی سایت کسب وکار کلیک نمائید.

برای مشاوره خرید هاست و دامنه کلیک نمائید.

از ما مشاوره بخواهید

3 + 4 = ?