طراحی سایت معرفی کسب و کار

طراحی سایت معرفی کسب و کار

چرا باید برای کسب و کارمان سایت داشته باشیم؟

مقدمه ای بر طراحی سایت کسب و کار: سفارش سایت معرفی کسب و کار: آنچه که در این سال های اخیر و در قرن ۲۱ اتفاق افتاده است به ما ثابت کرده است دور ماندن از فضای دیجیتال و تبلیغات می تواند فضا را برای کسب و کارهای رقیب بازتر کرده و یا به میزان نابود شدن کسب و کارمان ما را تهدید کند، این اتفاق بسیار سریع شما را به ورشکستگی نمی رساند اما تدریجی  نتایج آن را در کسب و کار خود مشاهده خواهید کرد و متوجه ی تاثیر بسیار زیاد این امر( فعال نیودن در فضای مجازی) به زودی آشکار خواهد شد.

هشدار! لطفا شرایط کنونی جامعه را در نظر بگیرید

در سال ۲۰۲۰ با شیوع بیماری کرونا و هجوم اکثر کسب و کارها به سمت کسب و کار آنلاین و تبلیغات در فضای مجازی، حس کردن ورود به این عرصه را بسیار شدیدتر کرد، پس چرا نتایج منفی از نداشتن سایت و عدم فعالیت در سوشال را بررسی کنیم، لطفا چند دقیقه وقت برای بررسی نتایج فعالیت در فضای مجازی به صورت سایت و یا سوشال را با طراحان برتر سپاهان بررسی بفرمائید:

  • در دسترس بودن و ارائه ی خدمات ۲۴ ساعته کسب و کار شما
  • ارجاع کاربران به سایت برای دیدن خدمات؛ به جای صحبت در تلفن
  • آموزش رایگان به شما کاربر محترم
  • همرنگ شدن با کسب و کارها در عرصه ی تبلیغات
  • به روز بودن با شرایط جامعه
  • رقابت با رقباهایی که در فضای مجازی فعال هستند
  • و …

چرا طراحان برتر سپاهان شما را به طراحی سایت معرفی کسب و کار تشویق می کند؟

در دنیای دیجیتال امروز کسب و کارهایی که در فضای مجازی فعالیت ندارند به زودی بسیاری از مشتریان و کاربران خود را از دست می دهند، حتی بسیاری از جوانان در حال حاضر و با شرایط فعلی جوامع سعی در راه اندازی کسب و کارهای آنلاین خود کرده اند و خود را با شرایط جامعه همسو می کنند تا بتوانند به افزایش کاربران خود و افزایش درآمد در کسب و کار کمک الهام بخشی کنند.

لازمه ی اصلی برای معرفی کسب و کار یک استارت آپ و یا یک کسب و کار قدیمی استفاده از سایت برای معرفی کسب و کار می باشد علاوه بر این موضوع  برای هر نوع کسب و کاری باید محتواهایی مناسب و مکفی در فضای مجازی داشته باشیم تا بتوانیم در این بازار داغ و پرطرفدار حرفی برای گفتن داشته باشیم و از عرصه ی رقابت جا نمانیم.

صداقت حرف های ما را بررسی کنید و بعد سفارش دهید

لطفا برای مصداق حرف ما بهترین ها در کار خود را در نظر بگیرید و یک مقایسه بین خودتان و کسب وکار حرفه ای و بهترین خود داشته باشید، آیا کسب و کارهای موفق از سایت معرفی برای تجارت خود استفاده می کنند؟

آیا با جستجو در اینترنت به کسب و کارهای حرفه ای به راحتی دست پیدا می کنید؟ آیا در صفحات اجتماعی حرفی برای گفتن دارند؟ آیا با جستجو در هشتگ ها به کسب و کارهای حرفه ای دست پیدا میکنید؟

آیا محتواهای ویدئویی از رقبا در فضای مجازی و سوشال دیده می شود؟

اینها سوالاتی است که تمامی کاربران برای ورود به فضای مجازی از خود می پرسند، ما برای سوالات شما جواب های ناب آماده داریم.

خیلی زود و سریع اینستاگرام بیزنست رو راه اندازی کن وقت رو از دست نده

با این حال پیشنهاد ما برای شما طراحی یک سایت معرفی در برگیرنده ی اطلاعات و محتواهای ناب در جهت معرفی کسب و کارتان می باشد. به ما اعتماد کنید ما شما را راهنمایی می کنیم.

چند گام روبه روی ماست برای آماده کردن سایت معرفی کسب و کار و یا برند شما

ابتدا در صورتی که شما هیچ گونه دامنه  هاستی ندارید ما شما را برای انتخاب یک دامنه ی مناسب با کسب و کار خودتان راهنمایی می کنیم، در این مرحله ما چند دامنه به شما شما پیشنهاد می کنیم همراه با قیمت به شما ارائه می دهیم، در صورت انتخاب دامنه به مرحله ی بعد می رویم.

راهنمایی های رایگان ما برای مشاوره ی خرید هاست و دامنه

در مرحله ی دوم طبق کسب و کار شما، تعداد بازدید ها و مطالب بارگزاری شده در روی هاست شما “یا همان فضای میزبانی” چند پلن هاست همراه با قیمت به شما ارائه می شود و شما هاست مورد نظر را انتخاب می نمائید.

در نظر داشته باشید ما در تمامی مراحل برای شما با یک خط موبایل خودتان، یک ایمیل برای کسب و کارتان راه اندازی می کنیم و در مراحل خرید هاست و دامنه یک پنل کاربری برای شما آماده می کنیم و همچنین برای خرید افزونه ها از سایت ژاکت نیز برای شما پنل کاربری ساخته می شود و در پایان در یک فایل اکسل تمامی نام کاربری ها و کلمه عبورهای سایت های ثبت نامی و اطلاعات هاست و دامین در اختیار شما قرار داده می شود.

برای راهنمایی های بیشتر در ارتباط با مشاوره خرید هاست و دامنه کلیک بفرمائید.

بعد از خرید هاست و دامنه، نوبت به ارائه ی نقشه ی سایت از سمت شما و یا ما است، در صورتی که شما یک سایت الگو دارید به ما معرفی می کنید در غیر اینصورت ما قالبی مناسب با تجارت شما را پیشنهاد می کنیم.

راهنمایی های رایگان ما برای کشیدن نقشه ی طراحی سایت معرفی کسب و کار را بخوانید، می تونی نقشه ی سایتت رو خودت تهیه کنی

بهتر است بدانید در این مرحله شما باید یک لوگو برای تجارت خودتان از قبل داشته باشید و یا همین الان سفارش دهید به ما و یا هر شرکت دیگر.

پیشنهاد ما برای لوگو معرفی فریلنسرهایی هست که لوگو را در مدت زمانی مناسب با قیمت مناسب به ما ارائه می دهند.

در صورتی که برای کسب و کار خود هنوز هم لوگو سفارش نداده اید پیشنهاد شگفت انگیز ما را بررسی کنید

برای دیدن تعرفه طراحی سایت فروشگاهی و مشاوره با ما در ارتباط باشید.

انتخاب قالبی زیبا

ما بر اساس فعالیت شما چند قالب را به شما پیشنهاد می دهیم و یا در صورت اعتماد به ما، ما یک قالب مناسب با کسب و کار شما پیاده سازی می کنیم. انتخاب قالب در بعضی از شرکت ها و کسب وکارها، الهام گرفته از رنگ سازمانی و لوگوی سازمان و یا مجموعه می باشد و در بعضی از مجموعه ها از رنگ محصول الهام گرفته شده است.

در این مرحله شما می توانید رنگ های اختصاصی کسب و کارتان را برای سایت خود به ما ارائه دهید و یا از ایده ها و نظرهای ما بهره بگیرید.

اگر هنوز هم برای داشتن قالبی زیبا برای سایت کسب و کار خود مردد هستید پیشنهاد ما را بررسی کنید

تخفیفات ما را فراموش نکنید!!

در نظر داشته باشید در طراحی سایت معرفی برای کسب و کار شما، در صورتی که شما یک کسب و کار دیگر برای ما معرفی کنید از تخفیف ۴۰ درصدی ما بهره مند می شوید. و این ۴۰ درصد بلافاصله بعد از واریز ۳۰ درصد قرارداد نوشته شده با کسب و کار معرفی شده از سمت شما برای طراحی سایت معرفی کسب و کار فرد جدید برای شما واریز می شود.

در مراحل بعدی کار در صورتی که کسب و کار شما بزرگ و یا محل تجارت شما قابلیت عکاسی حرفه ای داشته باشد، می توانید از عکس های مجموعه ی خودتان برای اعتماد سازی مشتریان در اسلایدر سایت، صفحه ی درباره ی ما و معرفی پرسنل مجموعه استفاده نمائید.

ما در این مرحله درصورتی که آدرس شما روی گوگل مپ ثبت نشده باشد، آدرس واقعی شما را در گوگل مپ ثبت می کنیم و اطلاعات تماس شما و درباره ی شما ثبت می کنیم.

پیشنهاد ویژه و اختصاصی ما برای طراحی سایت

خدمات شما در سایت شما با محتواهایی قوی در سایت معرفی می شود، ما ۵ محتوا برای شما آماده می کنیم و در طی ثبت محتوای ۳ و ۴ به شما آموزش اضافه کردن محتوا و سئو کردن را آموزش می دهیم، و بعد از اطمینان یادگیری شما نحوه ی سئو کردن مطلب و انتشار محتوا را به شما آموزش می دهیم تا هزینه های پشتیبانی ماهانه برای شما به مبلغی ناچیز کاهش پیدا کند.

در تیم طراحان برتر سپاهان برای تولید محتوای ویدئویی برای مشتریانی که اپراتور برای پشتیبانی سایت دارند، تولید محتوای ویدئویی و انتشار به عنوان هدیه از مجموعه ی ما یاد داده می شود تا اپراتور شما علاوه بر پشتیبانی و تولید محتوای با کیفیت برای مجموعه تان بتواند محتوای ویدئویی تولید و انتشار کند.

محتواهای ویدئویی خود را می توانید در آپارات، یوتیوب و همچنین در سوشال مثل اینستاگرام و فیس بوک و … منتشر کنید.

با ویدئو مارکتینگ و انتشار در سایت کسب و کارتان خود واقعی تان را نشان دهید

در نظر داشته باشید برای راه اندازی اکانت بیزنسی در اینستاگرام ما شما را راهنمایی می کنیم و به شما آموزش هایی در رابطه با سیاست های اینستاگرام و بالا آمدن در صفحه ی اینستاگرام می دهیم.

از سراسر ایران با ما در ارتباط باشید تا متوجه ی تغییرات شوید و بتوانید حرفی برای گفتن در بین رقبا داشته باشید، نگران آموزش های ما نباشید ما به صورت آنلاین هرجایی که شما باشید شما را آموزش می دهیم و قطعا نتیجه ی کار شما را شگفت انگیز می کند.

اکانت بیزنسی ایستاگرام خود را راه اندازی کنید و از عرصه عقب نمانید

ما در رزومه ی کاری خود از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب کشور عزیزمان را پشتیبانی می دهیم، و تفاوت ما با همکاران مشابه فعالیت خودمان در آموزش رایگان ما می باشد تا هزینه های هنگفت پشتیبانی برای شما کمتر شود و از نیروهای خودتان به طور مناسب و شایسته انتظار فعالیت در این عرصه را داشته باشید. در این روش فیلم های آموزشی ما را ضبط کنید و چندین و چند مرتبه فیلم را بررسی کنید تا آموزش برای شما راحت شود.

ما یک تیم بسیار جوان و کوشا هستیم که به کار خود متعهد هستیم و آنچه که باعث خوش نامی کاربران و همچنین خودمان شود را در پروژه هایمان لحاظ می کنیم و درنظر می گیریم.

برای بررسی رزومه و سوابق ما کلیک کنید

از ما مشاوره بخواهید

0 + 2 = ?